"Народный фронт" подписал представление в КСУ о незаконности указа о роспуске Рады


Фракция "Народный фронт" подписала представление в Конституционный суд о соответствии Конституции указа президента Владимира Зеленского о роспуске Верховной Рады и назначении внеочередных выборов. Об этом сообщается на сайте партии.

"Народний фронт" закликає народних депутатів всіх фракцій Верховної Ради України невідкладно долучитися до підписання подання до Конституційного Суду щодо відповідності Указу Президента України "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" від 21 травня 2019 року. Депутати фракції "Народний фронт" вже поставили свої підписи", - говорится в сообщении.

В НФ заявляют, что подписание этого представления является политическим и гражданским долгом каждого члена парламента, поскольку речь идет о нарушении Конституции Украины Президентом Украины.

"На цьому фоні абсолютно безглуздими і безпідставними виглядають примітивні пояснення, що начебто йдеться про продовження роботи цього складу парламенту на кілька місяців. Ні! Або ми сьогодні захистимо Основний Закон України від цинічної атаки, або його нехтування породжуватиме нові глобальні загрози для держави", - считают в партии.


Топ новостей сегодня

17 Августа, 2019 Суббота
16 Августа, 2019 Пятница
больше новостей